Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çtuzakışmalarla tanılamanmaktadır. Kendisi ilk, meyan ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Ekonomi kısmınde öğrenim görmüş, peşi sıra Bilkent İşletme Vukuf Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Körpeler” hareketi hayata düntir. Bir yıl sürmesi planlanan devinim akılalmaz alakalı görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en eke cahillik hareketi olarak 2,5 sene sürerek olağanöteü bir tıkızlımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Terbiye Bakanı, Toyluk Spor Bakanı ve YÖK Resi beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal problemlerın çözümü dâhilin tarihlerinde ilk yol protokol imzalatarak toplumsal mevzularda baş başa devinim etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş yaşantıında birhayli farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanılamanmaktadır. Aynı zamanda Kaput beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile zeban eğitimi almıştır. Burayı da eke bir muvaffakiyetyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi bilici Hasanoğlu; uluslararası projelere bile ögönen vererek birhayli proje ve çtuzakışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri konularında birhayli muvaffakiyetlı çtuzakışferment imza atmıştır.
Gine ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hermadde Sevgiyle Adım atar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki nüansındalığı arttırarak tüm toplumun, sanatçıların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini bile almıştır. Bu çtuzakışmaların sonucunda Dünyanın en eke kurumlarından olan IPA World aracılığıyla ABD ve başka ülkelere paradigma gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan onay istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun mirkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Dolaysızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz dâhilin kibir kaynağı olmuşlardır.
Hassaten Kerem Hasanoğlu; birhayli vakıf ve uluslararası organizasyona, çtuzakışmalar ve projeler konusunda dayak vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir