MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine sürat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı baştan aşağı mukabillayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca internet sitesi üzerinden alakalı taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yapan tatbikat yevmi yüzlerce sayaç dinlenerek görev nedeniyleünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla konstrüksiyonlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde el dışında canlı benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak el dışında bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi konstrüksiyonyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kelam ettiriyor. Eserin bu denli müessir başüstüneğu bilinmiş olduğu derunin tatbikat ve vesair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut incelemek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelam ettiren tatbikat filvaki görülmeye kırat. İnternet sitesi baştan aşağı hareketli uyuma iye ve bir çok yabancı dilde görev verdiği derunin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi kesiksiz vüruttirilmekte ve kullanıma henüz makul bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan seda sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en âlâ şekilde temaşa edilmeye çhileışılmaktadır.

Zaman içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem evladı hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en âlâ şekilde faydalanmaktadır. Esasen tatbikat marketlerden bakmış olduğunız saat uygulamanın benekının ve indirilme tahminının ne denli yüksek bulunduğunu görebilirsiniz. Buda kabul etmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında filvaki berceste bir iş çıayalp insanlara en âlâ şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir