valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında mekân almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) temaşa zarfında düzenışmutaş binalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temaşa yürekersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışmutaş muktedir olmak yürekin oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile düzenışmutaş muktedir olmak o derece hafif bileğildir. Çünkü bu işçiliklemler dolar kuru üzerinden işlem binaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok etkili oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek yürekin ya da oyunda henüz okkalı tabanca gücü kabil hilelere başlangıçvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin yürekine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini oda ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri yürekin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler yürekin oyunu henüz hayır oynamanızı sağlayacak fakat memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere mekân verilmiştir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere bile mekân verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi yürekerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temaşa içerisinde mekân kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başlangıçvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Oyun zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğişçiliktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında mekân kayran UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu yürekin yürekine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok bağ gharabelik ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında temaşa binamcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında kül oyuncuların nerede olduklarını seyircilere teşhir etmek yürekin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat aracılığıyla bu düzenek hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlangıçlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek yürekin sürekli yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi yürekin her dem bir erkân bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mekân kayran duvarların arkasını müşahede özelliğine iye olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında yahut oyunda mekân kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fent sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz zıtsında sizi çelimlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot tek lügat kabil görünse bile haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat kaplamak yahut bir nesneyi nişan kaplamak medlulına gelirken Bot kelimesi, bir işçilikin otomatik olarak binalması medlulına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan iktibas medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir